Tüm Türkiye ve Avrupa 'ya Gönderi İmkanı
Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Seven Kids

“Tarzını yaşam alanlarına yansıtmak isteyen aileler için, bebek, çocuk ve genç odalarına global ve bölgesel trendlere uygun çözümler üreten, akıllı bir yaşam alanı markası olarak sevilmek, beğenilmek ve takdir edilmektir.

“Tarzını yaşam alanlarına yansıtmak isteyen aileler için, bebek, çocuk ve genç odalarına global ve bölgesel trendlere uygun çözümler üreten, akıllı bir yaşam alanı markası olarak sevilmek, beğenilmek ve takdir edilmek” vizyonu ile 2006 yılından bugüne dek; genç odası ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaya devam etmektedir.

2006’da başlayan genç odası üretimi tecrübesi, 2020 yılında İnegöl'de kurulan SEVEN KIDS STYLE markasıyla devam etmektedir. SEVEN KIDS mobilya, yeni ürünler tasarlarken gençlerin ve çocukların beklentilerini ön planda tutmaktadır. Tasarımları etkileyen faktörler; öncü, farklı, sağlıklı ve üretebilir olmasıdır. Ürünlerin tamamı sektörde başarılı mimarlar tarafından tasarlanmaktadır. Kullanılacak hammadde de ise ilk tercih sağlık ve kaliteli olmasıdır. SEVEN KIDS mobilya Türkiye'de kurulmuş dünya markası olma hayaline her geçen gün yaklaşmaktadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...