Tüm Türkiye ve Avrupa 'ya Gönderi İmkanı
Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim

Teslimat Ve İade

İnegöl Occo Home Mobilya'dan Siparişlerinizin teslimi Türkiye sınırları içerisine yapılmakta olup, gönderim alanları Kargo şirketlerinin Türkiye gönderim ağıyla sınırlıdır. Ürününüz satın alma işlemi tamamlandıktan sonra en geç üç iş günü sonra Kargo firmasına teslim edilir. Teslimat süresi mesafeye göre değişim göstermekle beraber gönderinin ulaşması ortalama 4 iş günü sürmektedir.

Satın aldığım ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’te yer alan “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ürünü teslim aldığınız ilk 14 gün içerisinde geçerlidir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünleri, Kargo ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz. Kargo gönderim ücreti ürünü geri gönderen kişi tarafından karşılanmaktadır.

İade Adresi: Occo Home -Cumhuriyet Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No : 5 İnegöl -BURSA

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

  • Satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.
  • İade edeceğiniz ürünü orijinal faturası ve faturanın arkasında yer alan iade formunu doldurarak eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Occo Home’un size belirttiği iade adresine yollamanızı rica ederiz.
  • İade etmek istediğiniz ürünün faturası bir kurum adına düzenlenmiş ise kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade işlemi tamamlanamamaktadır.
  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış, kargo koli bandı ile bantlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle karşı taraf ödemeli olarak geri gönderilecektir.
  • Eğer varsa, ürünün bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Yazılım ürünlerinde iadeleri kabul edilmemektedir.
  • Telefon, fotoğraf makinesi, oyun konsolları gibi taşınabilir ve görüntülü elektronik cihazların ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkartılmamış olmalıdır. Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe ve sıvı teması olmamalıdır.
  • Her türlü kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, kitaplar, kopyalanabilir yazılım ve programlar, tüm teknolojik ürünler, DVD, VCD, CD, kasetler ile bilgisayar, kırtasiye ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.
  • Hijyenik nedenlerden dolayı iç giyim ürünleri, çorap, mayo gibi ürünlerin iade/değişimleri yapılmamaktadır.

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

İade ürün bedelleriniz, iade ettiğiniz ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 5 gün içinde bankanıza yatırılır. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde “artı bakiye” olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve İnegöl OCCO HOME' un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...