İLETİŞİM : 0 532 385 97 41
Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim

İnegöl Mobilyası Yemek Odası Takımı Bütün Özellikleri

Tarih: 13.06.2024 14:48
İnegöl Mobilyası Yemek Odası Takımı Bütün Özellikleri
İnegöl Mobilya İnegöl Mobilyası İnegöl Mobilyaları Occo Home
İNEGÖL MOBİLYASI YEMEK ODASI TAKIMLARI

İnegöl mobilya yemek odası
İnegöl birçok mobilyada farklılık, kalite ,konfor ,ve güzellik sağlamaktadır bunu yanı sıra yemek odası takımlarında da yeniden farkındalığını konuşturmuş ve herkesin  beğenisini almayı becermiştir. Birçok farklı modelle çeşitlilik sağlamaktadır.

İnegöl mobilyası yemek odası takımları özellikleri

Yemek odası takımları ahşap , sinterflex malzemelerden oluşmaktadır birçok farklı modelleri mevcuttur ürünlerimiz MDF dir bazı masalarımızın ayakları metaldir masalarda istenilen ölçüye göre büyültülüp, küçültülebilmektedir.

Açılıp kapanabilir masalarımızda mevcuttur. Renk değişikliği yapılabilmektedir. Desenli masalarımızda tek renk yapabilme olanağıda sunabilmekteyiz sizlere. Masalarımız soğuğa, sıcağa karşı dayanıklılık sağlamaktadır.

Sinterflex masamızın altı cam üstü MDF olup kaç yıl kullanırsanız kullanın asla hasar görmeyecek masalarımızdan birisidir. Üst safhada sıcağa soğuğa karşı dirençlidir ayakları metaldir. Yemek odası takımlarımızdaki sandalyeler ahşaptır.

Sandalyelerimizde de çeşitlilik sağlamaktayız. Kollu sandalyelerimiz, kolsuz sandalyelerimiz bulunmaktadır. Süngerleride farklıdır. İstenilen kumaşta ve renkte sandalyeye uygun yapılabilir. Farklı sandalye ve farklı masayla da bir takım oluşturabiliriz.

Konsollarımız ve aynalarıda mevcuttur. İstenilen renge göre tasarımlanabilir. Opsiyonel olarakta tv ünitesi eklenebilmektedir ayrıca sandalyelerimiz altışar olarak verilmektedir isteğiniz üzere eklenip çıkarılabilir.
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...