İLETİŞİM : 0 532 385 97 41
Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim

İnegöl Mobilyası Yatak Odası Takımı Tüm Özellikleri

Tarih: 13.06.2024 14:55
İnegöl Mobilyası Yatak Odası Takımı Tüm Özellikleri
İnegöl Mobilyası İnegöl Mobilya İnegöl Mobilyaları Yatak Odaları
İNEGÖL MOBİLYA YATAK ODASI TAKIMI

İnegöl mobilyası yatak odası takımı rahatlığıyla  , konforuyla, ve şık görünümünle tercihlerde  öncelik avantajını elinde tutmayı başarmıştır. Birbirinden farklı modellerle seçenek olanağı çok bulunan bir mobilyadır en üst düzeydeki malzemelerden yapılmaktadır.

İnegöl mobilya yatak odası takımı özellikleri

Yatak odası takımları birbirinden farklı ve şık mobilyalardır kuş tüyü misali rahatlığı vardır. Yatağı sizin tercihinize bırakarak süngeri sert , yumuşak , veya tam ortası bütün seçenekler sizlere sunulmaktadır. Yataklarımız bazalı, bazasız olarak ayrılmaktadır.

Baza başlıklarımız birbirinden farklı dokulara ve görünüşleriyle tam olarak odanıza farklı hava katmaktadır .
Yataklarımız MDF ve Suntalem dendir malzemeleri . Bazalar yere sıfır ve ayaklı modellerimizde mevcuttur.

Dolaplarımız altı kapaklıdır genel olarak ama farklı sayıda da dolaplarımız vardır  aynalı veya aynasız modeller bulunmaktadır ve köşe dolap modellerimiz  de vardır. Normel açmalı ve sürgülü kapaklı dolaplarımızda  da vardır .

Şifonyer , şifonyer aynası komodin bulunmaktadır. Yataklarımızda istenilen ölçü yapılabilmektedir .
Ürünlerde istenilen model çıkarılıp veya fazla sayıda istenilebilir. Ayrıca opsiyonel ürünlerde vardır tercihe göre eklenebilmektedir.

Ürünlerimiz üretim süresi 25 gündür evinize kurulum sağlayarak muazzam bir yatak odası takımı elde etmek istiyorsanız gönül rahatlığıyla İnegöl mobilya yatak odası takımını seçebilirsiniz.
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...