Tüm Türkiye ve Avrupa 'ya Gönderi İmkanı
Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim Tüm Ürünlerimizde Kampanyalarımız Devam ediyor. İndegöl Mobilya Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Köşe Takımlarında Dev İndirim

İnegöl Mobilya - Occo Home

Tarih: 09.06.2024 15:41
İnegöl Mobilya - Occo Home
İnegöl Mobilya Köşe Koltuk Takımları,İstediğpiniz Ölçüde Odanızın Şekline Göre Modüler Köşe Koltuk Takımı Bize Ulaşın Size Yardımcı Olalım
İNEGÖL MOBİLYA KÖŞE TAKIMLARI

İnegöl mobilya köşe koltuk takımlarında harikalar yaratarak evlerinize uyum sağlayacak ve muazzam görünümlü köşe takımlarını yapmaktan kaçınmadı ve sizler için en kaliteli malzemelerden köşe takımları oluşturdu

İNEGÖL KÖŞE TAKIMLARININ ÖZELLİKLERİ

İnegöl mobilya kendi üretiminde olduğu köşe takımlardan sizin isteklerinize göre renkte ve kumaşta isteklerinizi kırmadı İnegöl mobilya köşe takımlarında seçenekler çok fazla sehbalı köşe takımı ,mekanizmalı  köşe takımı ,ada köşe takımı, isteğe göre yeni köşe takımlarıda dizayn edilebilmektedir. Ölçüleri isteğinize göre büyültülüp, küçültülebilmektedir. Köşe takımlar modüler olup hem kullanış açısından kolaylık sağlamaktadır.

Köşe takımlar MDF olup kasalarıda ahşaptır ayak renkleri antik gold, metal ,siyah ve yere sıfır olan köşe takımlarımızda mevcuttur. Oturumu çok rahat olan köşe takımlarımız en kaliteli süngerlerden yapılmaktadır.

Genişliğinle de muazzam görüntü veren köşe takımlarımız rahat bir şekilde tek kişi yatacak şekilde genişliği mevcuttur. Sehbalı köşe takımlarımızda sehba dekoru istenmediği takdirde eklenmeyebilir. Mekanizmalı köşe takımlarımızda  bütün  başlıklar hareket edebilmektedir, kolları sandıklıdır tv koltuğu mevcuttur diğer tarafında ise yatak olabilme özelliği vardır sizin konforunuzu herşeyden çok düşünen İnegöl mobilyası içecek koyacak YER  yer ve kapalı saklı sürgülü  alanı da unutmamıştır.

Ses sistemi, bluetooth ve şarj etme özelliğiyle şahane bir köşe takımı ortaya çıkıyor Başka bir köşemizde ise hem sehba özelliği taşıyan hemde kitaplık olarak kullanabilecek bir dekorumuz bulunmaktadır.

İnegöl köşe mobilyalarının özellikleri bu kadarla bitmiyor  elbette ama biz ancak  bu kadarını aktarabiliyoruz sizlere evlerinize güzellik katması için hem kaliteli hemde  şık durması için gönül rahatlığıyla İnegöl mobilya köşe takımlarını seçebilirsiniz.
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...